Series
Ratings
12
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0