Series
Ratings
14
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
BeckhamRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0