Series
Ratings
29
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 0.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 1.5
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 0.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 0.5
Sword Art Online IIRated ★ 1.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 0.5
My Little TelevisionRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 1.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 1.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 1.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
GiantRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 1.0
HERORated ★ 1.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.0