Titles you rated
Drive My CarRated ★ 2.5
A Bookshop in ParisRated ★ 0.5
Tokyo KurdsRated ★ 5.0
RaydioRated ★ 0.5
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
The Woman Who RanRated ★ 5.0
In Front of Your FaceRated ★ 4.5
IntroductionRated ★ 3.0- GraduationRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
Inherent ViceRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5
Seoul StationRated ★ 1.5
The House of UsRated ★ 3.5
GlassRated ★ 1.5
SuspiriaRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5