Series
Ratings
50
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
MashleRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Alternate World PharmacyRated ★ 3.5
With a Fogie Reincarnated as a Pretty Fantasy GirlRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 5.0