Titles you rated
Minority ReportRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 3.5