Movies
Ratings
695
Christopher RobinRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Winnie the PoohRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
My Bakery in BrooklynRated ★ 2.5
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 4.5
WhitneyRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 2.0- Sunset in My HometownRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
Back to BurgundyRated ★ 4.5
Logan LuckyRated ★ 3.5
Our Summer in ProvenceRated ★ 3.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 4.5