Movies
Ratings
48
My Barefoot FriendRated ★ 4.0- Talking ArchitectRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Basilicata coast to coastRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0