Series
Ratings
50
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
InsiderRated ★ 2.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 4.0