Titles you rated
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5