Titles you rated
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 5.0