Titles you rated
Sisi & IRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 0.5
The MatrixRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
ThirstRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5