Titles you rated
Believer 2Rated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0