Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Lost City of ZRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5