Titles you rated
AemaRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
AgencyRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 2.5