Titles you rated
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 5.0
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
MetropolisRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
FailanRated ★ 4.0
SickoRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Bus StopRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Adaptation.Rated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Love ExposureRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0