Movies
Ratings
246
Julie & JuliaRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
While We're YoungRated ★ 5.0
Ingrid Goes WestRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 5.0
Open Your EyesRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
FargoRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 2.5
The Foul KingRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5