Series
Ratings
77
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Go AheadRated ★ 3.5
Back to SeventeenRated ★ 4.0
Hard to FindRated ★ 4.0
Always HomeRated ★ 4.0
When I Fly Towards YouRated ★ 4.0
The First FrostRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 5.0
Next in FashionRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Reflection of YouRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0