Movies
Ratings
236
Lady BirdRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
The House of UsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0