Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
ConcussionRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5