Movies
Ratings
755
Marriage StoryRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Jackie BrownRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5