Movies
Ratings
191
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
The AwakeningRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5- LadybugRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 1.0
Oh BrothersRated ★ 1.5
ThorRated ★ 3.5
A Hard Day's NightRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0