Series
Ratings
10
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 1.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 1.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Junji Ito CollectionRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0