Movies
Ratings
116
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 2.5
TroyRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0