Movies
Ratings
468
Not One and Not TwoRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 2.0
Millennium ActressRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Memoir of a SnailRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0- Worst by ChanceRated ★ 3.0
Milky Way Liberation FrontRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
And Your Bird Can SingRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5