Titles you rated
Buried HeartsRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 3.0
LIFERated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Road No. 1Rated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 1.5
Golden CrossRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 1.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
A Man's StoryRated ★ 4.5