Titles you rated
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.0- Twilight Zone: The MovieRated ★ 5.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
RangoRated ★ 0.5
Dark ShadowsRated ★ 2.0
HowlingRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
NoahRated ★ 2.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Liar LiarRated ★ 4.0