Titles you rated
Furious 7Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
50/50Rated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Shall We DanceRated ★ 3.5
Guess WhoRated ★ 3.0
The Truth About LoveRated ★ 4.0
Just Like HeavenRated ★ 2.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 2.0
Jenny, JunoRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 2.0
He Was CoolRated ★ 1.0
Love Me If You DareRated ★ 3.5