Titles you rated
- The Tree Blooming with LoveRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 3.0- Hanjibung SegajokRated ★ 4.0
The Blade and PetalRated ★ 2.0
Im Kkeok JeongRated ★ 5.0- Eun ShilRated ★ 4.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 5.0- Sons and DaughtersRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.0- JealousyRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
God of WarRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.0