Titles you rated
Lovely RunnerRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.0