Titles you rated
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 2.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
InnerspaceRated ★ 3.0