Titles you rated
 Hidden FiguresRated ★ 4.5 Hidden FiguresRated ★ 4.5
 PleasantvilleRated ★ 5.0 PleasantvilleRated ★ 5.0
 Rebel in the RyeRated ★ 4.5 Rebel in the RyeRated ★ 4.5
 SearchingRated ★ 4.0 SearchingRated ★ 4.0
 HerstoryRated ★ 3.5 HerstoryRated ★ 3.5
 Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.0 Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.0
 What Happened to MondayRated ★ 3.5 What Happened to MondayRated ★ 3.5
 DangalRated ★ 4.0 DangalRated ★ 4.0
 The PostRated ★ 4.5 The PostRated ★ 4.5
 Little ForestRated ★ 4.0 Little ForestRated ★ 4.0
 CocoRated ★ 4.0 CocoRated ★ 4.0
 PatersonRated ★ 5.0 PatersonRated ★ 5.0
 RumbaRated ★ 3.5 RumbaRated ★ 3.5
 The BrosRated ★ 3.0 The BrosRated ★ 3.0
 Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 4.0 Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 4.0
 My Father's GloryRated ★ 4.0 My Father's GloryRated ★ 4.0
 Bad GeniusRated ★ 4.0 Bad GeniusRated ★ 4.0
 Loving VincentRated ★ 4.0 Loving VincentRated ★ 4.0
 Dance sports GirlsRated ★ 4.5 Dance sports GirlsRated ★ 4.5
 20th Century WomenRated ★ 4.5 20th Century WomenRated ★ 4.5