Titles you rated
TriangleRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 2.0
Killer EliteRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Ninja ScrollRated ★ 2.0
HitchRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0