Movies
Ratings
722
Black PantherRated ★ 4.0
The GrinchRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 3.5
Meet the ParentsRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
City of AngelsRated ★ 4.5
Angel Has FallenRated ★ 3.5
Wedding CrashersRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.5