Series
Ratings
35
Wonder ManRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5