Titles you rated
NapoleonRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0