Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
FluRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.5