Movies
Ratings
222
Paris Can WaitRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Love So DivineRated ★ 1.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0