Titles you rated
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0