Movies
Ratings
1376
DuneRated ★ 5.0
RV: Resurrected VictimsRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 3.5
Jackass 2.5Rated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 2.0