Series
Ratings
72
Assorted GemsRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Pots of GoldRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5