Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.0
SpreadRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
HeroRated ★ 2.5
Fly, Daddy, FlyRated ★ 1.5
SuperbadRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Season of the WitchRated ★ 2.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0