Titles you rated
PatersonRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
At First SightRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Dandelion's OdysseyRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0- The Dream with SofaRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.0
Another RoundRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0
The Last CastleRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0