Movies
Ratings
95
Begin AgainRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0