Movies
Ratings
372
Blue ValentineRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
DogvilleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5