Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5