Titles you rated
Killing EveRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5