Titles you rated
- Eyes of DawnRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 2.5- DamoRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Father BrownRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
GothamRated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0