Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Mew Mew PowerRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0