Movies
Ratings
729
SpectreRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 3.0
The RundownRated ★ 3.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
Dylan Dog: Dead of NightRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0
SkyscraperRated ★ 3.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.0
PolarRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 3.0